Ubezpieczenie turbin wiatrowych

Ubezpieczenie wiatraków, a prędzej turbin wiatrowych, biorąc pod uwagę wysokie wydatki ich wybudowania, ale i realne zagrożenia, stanowi konieczność, którą powinno się wziąć w rachubę na etapie projektowania inwestycji.

Siłownie wiatrowe wymagają specjalistycznych produktów ubezpieczeniowych, jakie są w tej chwili dostępne na naszym rynku ubezpieczeń co nie oznacza, że istnieje ich zbiorowa znajomość. Jednakże obszar i możliwości ubezpieczenia są zależne od wielu elementów niemniej najważniejszym jest czas eksploatacji turbiny oraz obecność i rozmiar umowy serwisowej dawanej za pomocą producenta lub inny fachowy podmiot.

W zależności od czasu eksploatacji wolno ubezpieczyć turbiny wiatrowe od wszelkich niebezpieczeństw, tzw. all risks, w którym najszerszy charakter ubezpieczenia definiowany jest z wykorzystaniem określone wyłączenia, a też poszczególne zbiory urządzeń, począwszy od fundamentu, turbinę, rozdzielnię elektryczną i okablowanie.

Co więcej tematem ochrony mogą być finansowe skutki pauz w pracy elektrowni, spowodowane szkodą namacalną w urządzeniach.

Naturalnie nie można zapomnieć o ubezpieczeniu OC w związku z  prowadzoną działalnością

Zapraszam także do wykorzystania formularza zapytania o koszt ubezpieczenia turbiny wiatrowej i zakres ubezpieczenia,  bez względu od miejsca zamieszkania dostaniecie Państwo w pełni obszerną i fachową ofertę! I to całkiem gratisowo.
Zaufaj fachowej wiedzy i dostępie do ofert wszystkich zakładów ubezpieczeń działających w Polsce. Wiatrak zbyt dużo kosztuje, żeby zdać się na pierwszą lepszą propozycję.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes